درباره‌ی ما

چه می‌شد اگر دانشجویان و دانش آموزان دغدغه‌ی خرید کتاب را نداشته باشند؟ چه می‌شد اگر پلتفرمی وجود داشت که می‌توانستیم با استفاده از آن، منابع درسی‌ مان را خیلی راحت و مطمئن تهیه کنیم؟

این سوال جرقه‌ی شروع یک جریان بود. شروع دغدغه‌ای برای یافتن پاسخ این سوال. تیمی تشکیل شد تا ماموریت پیدا کردن پاسخ را به عهده بگیرد. تیمی که محدودیت‌ها برایشان بی معنی است، سختی برایشان طبیعی و غیرممکن، صرفا کلمه‌ای است که باعث می‌شود بیشتر تلاش کنند.

فرهنگ تیمی برای ما بسیار مهم است. به همین خاطر با دقت و وسواس، افرادی را به جمع‌مان اضافه می‌کنیم که بتوانیم در کنار هم، چالش‌ها را حل کنیم و غیرممکن‌ها را ممکن سازیم. افتخار می‌کنیم که تیمی پرقدرت و با انگیزه هستیم و از یادگیری نمی‌ترسیم.

نت بوک آذر ماه سال 1398 در اوج سختی‌ها، با هدف ایجاد بستری جامع برای خرید و فروش کتاب‌های دست دوم دانشگاهی، در شهر قم شروع به کار کرد.

پس از ورود کرونا بدون هیچ ترس و تردیدی فعالیتش را قوی‌تر از قبل ادامه داد و در جهت گسترش خدمات رسانی به هموطنانش، با زیرساختی گسترده‌تر به وسعت کشور ایران، وارد حوزه‌ی کتاب های کمک درسی نو شد.

در حال حاضر نت بوک میزبان صدها فروشنده‌ی کتاب دست دوم و بیش از پنج هزار کتاب است که توانسته به خوبی صدای خود را به اقصی نقاط ایران، از مناطق گرمسیر قشم تا جنگل‌های سرسبز رشت برساند.

شما نیز با ما در این مسیر همراه شوید.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...

کتابی که دنبالشی رو پیدا نکردی؟