درباره‌ی ما

چی میشد اگر دانشجوها و دانش آموزا دغدغه ی خرید کتاب رو نداشته باشن ؟ چی میشد اگر پلتفرمی بود که می تونستیم از اون طریق منابع درسی مون رو خیلی راحت و مطمئن تهیه کنیم ؟
این سوال جرقه ی شروع یک جریان بود ؛ شروع دغدغه ای برای فهمیدن پاسخ این سوال . تیمی متولد شد تا ماموریت پیدا کردن پاسخ رو به عهده بگیره .

بنیان گذاران این تیم دانشجوهای برق و کامپیوتر دانشگاه صنعتی قم هستن که محدودیت ها براشون معنی نداره ، سختی ها براشون طبیعیه و غیر ممکن ، صرفا کلمه ایه که باعث میشه بیشتر تلاش کنن . فرهنگ تیمی برای ما خیلی مهمه . به همین خاطر هست که با دقت و وسواس ، افرادی رو به جمعمون اضافه می کنیم که بتونیم کنار هم مشکلات رو دونه دونه حل کنیم و غیرممکن ها رو ممکن کنیم . افتخار می کنیم که تیمی پرقدرت و با انگیزه داریم که حاضرن سختی ها رو تحمل کنن و مدام چیز های جدید یاد بگیرن 💙💪

ثبت کتاب درخواستی

کافیه مشخصات کتابی رو که می خوای بگی ، تا هرچه سریع تر پیداش کنیم . باهات در ارتباط خواهیم بود و حتما در جریان مراحل کار میذاریمت 😊

تخفیف ویژه اولین خرید

برای اینکه بتونیم کد تخفیف رو برات ارسال کنیم ، نیازه که ایمیلت رو داشته باشیم . اینجوری کد تخفیف های بعدی رو هم راحت تر میتونیم برات بفرستیم . بدون معطلی ایمیل رو وارد کن و تخفیف بگیر !