دست دوم عمومی

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–28 از 3250 نتیجه

دست دوم عمومی

کتاب دست دوم عمومی

همه ما با کتاب‌هایی مواجه شده‌ایم که کافی است  تنها یک بار مطالعه‌شان کنیم. هر کدام از این کتاب‌ها برای خودشان داستان منحصر به فردی دارند؛ باور رایج این است که مالک اول و آخر این کتاب‌ها خودمان هستیم و کسی کتاب دست دوم عمومی نمی‌خرد. جای کتاب دست دوم عمومی یا در قفسه کتابخانه است یا در جعبه‌ای داخل انباری.

ممکن است کتاب دست دوم عمومی ، مثل رمان و داستان کوتاه یا کتابی فلسفی را به دوستان خود هدیه بدهیم یا به امانت بسپاریم؛ ولی معمولا به فروش این کتاب‌ها فکر نمی‌کنیم. خرید و فروش کتاب دست دوم عمومی چالش‌های فراوانی دارد که تعدادی از آن‌ها را ذکر می‌کنیم:

 1. بسیاری از کتاب‌های دست دوم عمومی توسط فروشندگان خریداری نمی‌شوند زیرا به نظر آن‌ها خریداری برای چنین کتاب‌هایی وجود ندارد. با این‌که ما می‌دانیم این کتاب‌ها ارزشمند و دارای محتوای زیبا هستند.
 2. معمولا کتاب‌ دست دوم عمومی موجود در بازار، دارای نقص است و سالم نیست؛ چاپ بدی دارد و ممکن است افستی باشد. چنین کتابی حس خوبی به خواننده منتقل نمی‌کند و علاوه بر این، به انتشارات‌ها نیز آسیب می‌زند.
 3. در حوزه کتاب دست دوم عمومی، همه نوع کتابی پیدا نمی‌شود؛ ممکن است دست‌فروشان با عنوان‌های دلربا و فریبنده، لحظه‌ای توجه ما را جلب کنند اما اکثر اوقات کتاب‌هایی یکسان را به فروش می‌رسانند.
 4. نحوه فروش کتاب دست دوم عمومی برایمان جذاب نیست؛ به هر حال هر کتابی برای خود داستانی دارد و مهم است که به نوشته‌ها احترام گذاشته شود. جالب نیست که کتاب‌ها به صورت درهم و روی زمین، به فروش برسند.

اگر تمایل دارید تا کتاب دست دوم عمومی بخرید یا کتاب دست دوم عمومی خود را بفروشید؛ نت بوک به شما کمک می‌کند تا تجربه‌ای خوب و راحت‌تر داشته باشید؛ نت بوک تلاش کرده تا نقص‌های ذکر شده در بالا را برطرف کند.

برخی از مزایای تهیه کتاب دست دوم عمومی در نت بوک:

 1. استفاده از کتاب دست دوم عمومی، موجب کاهش هزینه‌ها می‌شود.
 2. خرید کتاب دست دوم به محیط زیست آسیب نمی‌زند و مانع از قطع درختان می‌شود.
 3. اینکه فردی بتواند کتاب ما را به قیمتی ارزان‌تر تهیه کند؛ برای ما حس خوبی ایجاد می‌کند.
 4. تمایل به خرید و فروش کتاب‌های دست دوم عمومی، باعث می‌شود تا کتاب‌هایمان را تمیزتر و سالم‌تر نگه داریم.
 5. مبلغ به دست آمده از فروش کتاب دست دوم عمومی ما می‌تواند صرف خرید کتاب‌های جدید شود.
 6. در نت بوک کتاب‌های آسیب‌دیده و دارای نقص خرید و فروش نمی‌شوند؛ مشخصات کتاب‌ها به صورت دقیق ثبت شده و در صورت مغایرت مشخصات ذکر شده، کتاب‌ها بازپس گرفته خواهند شد.
 7. قیمت کتاب دست دوم عمومی در نت بوک توسط فروشندگان تعیین می‌شود؛ علاوه بر این پشتیبانان ما، برای تعیین قیمت منصفانه به فروشندگان مشاوره می‌دهند