دست دوم عمومی

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–28 از 3024 نتیجه

دست دوم عمومی

کتاب دست دوم عمومی

با توجه به تحقیقات انجام شده میان اجناسی که خرید و فروش می‌شوند، مطمئن ترین خرید، خرید کتاب دست دوم است. سال انتشار و قیمت کتاب بر روی جلد کتاب‌ها نوشته شده است و خریدار می‌تواند با در نظر گرفتن سال نشر کتاب، قیمت آن را ارزیابی کند. به نوعی می‌توان گفت که کتاب، تنها چیزی است که ظاهر آن، کیفیت را تضمین نمی‌کند؛ بلکه محتوا آن بسیار مهم‌ است و کتاب های دست دوم نیز همان محتوا را دارند. تعدادی از کتاب‌ها دیگر چاپ نشده  و در بازار نیز  پیدا نمی‎شوند و حتی اگر هم پیدا شود با قیمت بسیار بالا به فروش رسانده می‌شوند، پس بهترین راه خرید دست دوم کتاب است.

خرید و فروش کتاب‌های دست دوم عمومی بخصوص آن دسته از کتاب‌هایی که در مقطعی از زندگی به خواندن آنها احتیاج داشته‌اید،  هم بسیار اقتصادی است و هم با قطع شدن کمتر درختان برای تولید کاغذ، در حفظ محیط زیست قدم کوچکی  برداشته می‌شود. با فروش کتاب‌های دست دوم، به جای اینکه کتابتان یک خواننده داشته باشد، آن را به دست خوانندگان دیگر بسپارید تا نهایت استفاده را ببرند و همچنین با گران شدن قیمت کتاب‌ها نو کاربران بتوانند کتاب‌های زیادی بخوانند.

تا سال های گذشته افراد کتاب های درسی که استفاده نداشتند را دور انداخته یا آنها را به طور کامل جمع آوری کرده  و برای فروش به مرکز شهر می‌بردند. اما در حال حاضر به کمک سایت های آنلاین که به عنوان خرید و فروش کتاب‌های دست دوم فعالیت می‌کنند، می‌توانید کتاب‌های خود را به فروش برسانند.

امروزه دیگر لازم نیست برای فروش کتاب‌های دست دوم عمومی خود، آنها را به کتاب‌ فروشی‌های مرکز شهر ببرید و به قیمت بسیار پایینی آنها را به فروش برسانید. اگر کتاب‌های عمومی دست دوم خود را سالم نگه داشته باشید کافی‌ست با گذاشتن یک آگهی در سایت نت بوک، برایشان خریدار پیدا کنید و آن را به فروش برسانید. برای خرید کتاب‌های دست دوم بارها شده که شما به مغازه‌های کتاب دست دوم فروشی مراجعه کردید و کتاب‌ مورد نظر خود را در میان انبوه کتاب‌ها پیدا نکردید زیرا این کتاب‌ها آنقدر به هم ریخته و بدون نظم و ترتیب چیده شده بودند که شما را سردرگم کرده‌اند. حال شما می‌توانید برای خرید کتاب دست دوم عمومی به سایت نت بوک مراجعه کرده و به راحتی کتاب مورد نظر خود را جستجو کرده و با چند کلیک آن را خریداری کنید.

خرید و فروش کتاب‌های دست دوم عمومی 

خرید و فروش کتاب‌های دست دوم عمومی با چالش‌هایی همراه است. برخی از این چالش‌ها به شرح زیر است:

 1. بسیاری از کتاب‌های دست دوم عمومی توسط فروشندگان خریداری نمی‌شوند زیرا به نظر آن‌ها خریداری برای چنین کتاب‌هایی وجود ندارد. اما در حقیقت این کتاب‌ها درون‌مایه ارزشمند و جذابی دارند.
 2. معمولا در بازار کتاب‌های دست دوم عمومی خریدار ندارد و بسیاری از کتاب‌فروشی‌ها با گفتن جمله اینکه خرید کتاب دست دوم عمومی به انتشاراتی‌ها آسیب می‌زند، این کتاب‌ها را خریداری نمی‌کنند.
 3. قیمت پیشنهادی خریداران کتاب دست دوم بسیار پایین است.
 4. با وجود سالم بودن کتاب‌ها، از سلامت کتاب‌ها ایراد می‌گیرند.

اگر تمایل دارید تا کتاب دست دوم عمومی بخرید یا کتاب دست دوم عمومی خود را بفروشید؛ نت بوک به شما کمک می‌کند تا تجربه‌ای خوب و راحت‌تر داشته باشید؛ نت بوک تلاش می‌کند تا چالش‌های ذکر شده در بالا را برطرف کند.

برخی از مزایای خرید و فروش کتاب دست دوم عمومی در نت بوک:

 1. استفاده از کتاب دست دوم عمومی، موجب کاهش هزینه‌ها می‌شود.
 2. با فرهنگ سازی بیشتر خرید و فروش کتاب‌های دست دوم، از قطع درختان بیشتر، جلوگیری شده و قدم کوچکی برای حفظ محیط زیست برداشته می‌شود.
 3. کتاب دست دوم شما برای فردی که محدودیت مالی دارد بسیار کار آمد است.
 4. در نت بوک کتاب‌های آسیب‌دیده و دارای نقص خرید و فروش نمی‌شوند؛ مشخصات کتاب‌ها به صورت دقیق ثبت شده و در صورت مغایرت مشخصات ذکر شده، کتاب‌ها بازپس گرفته خواهند شد.
 5. شما می‌توانید همان کتاب‌هایی که از این سایت خریداری کردید را بعد از خواندن آن، برای فروش بگذارید.
 6. کتاب‌های دست عمومی خود را بدون هزینه برای فروش در این سایت آگهی کنید.
 7. مبلغ به دست آمده از فروش کتاب دست دوم عمومی ما می‌تواند صرف خرید کتاب‌های جدید شود.
 8. کتاب‌های مورد نیاز خود را در نت بوک، با قیمت پایین‌تر و مقرون به صرفه خریداری کنید.
 9. قیمت کتاب دست دوم عمومی در نت بوک توسط فروشندگان تعیین می‌شود؛ علاوه بر این پشتیبانان ما، برای تعیین قیمت منصفانه به فروشندگان مشاوره می‌دهند.

معرفی نت بوک

نت بوک پلتفرم خرید و فروش کتاب‌های نو و دست دوم است که به صورت تخصصی در زمینه کتاب‌های دست دوم فعالیت می‌کند. شما می‌توانید در این سایت کتاب‌های دست دوم عمومی مورد نظر خود را به راحتی از خانه با چند کلیک تهیه کرده و درب منزل تحویل بگیرید. همچنین شما می‌توانید کتاب‌های درسی خود و حتی کتاب‌هایی که از همین وب سایت خریداری کردید، را در نت بوک برای فروش بگذارید. نت بوک با استفاده از توان اجرایی و منابع در دسترس خود، به خوبی چالش ارسال کتاب‌ها را از فروشندگان به خریداران کتاب حل و شرایط مناسبی را برای کاربران خود فراهم کرده است.

با خرید و فروش در پلتفرم نت بوک، چالش‌های خرید و فروش کتاب‌های دست دوم را کاهش دهید. زیرا نت بوک با تیم پشتیبانی قوی در کمترین زمان ممکن به سوالات شما پاسخ داده و شما را در خرید و فروش کتاب‌های دست دوم‌تان همراهی می کند. از نظر نت بوک، کتاب‌های دست دوم، کثیف و آسیب دیده نیستند و شما برای فروش کتاب‌های دست دوم خود باید از آنها به خوبی مراقبت کرده باشید. قیمت گذاری کتاب‌هایی که در سایت نت بوک آگهی می شوند، برای اساس قیمت پشت جلد و ارزش آنها با تصمیم گیری فروشندگان خود صورت گرفته است. مرسوله‌های خریداری شده توسط فروشندگان در سریع‌ترین زمان ممکن، از طریق شرکت پست ارسال می‌شود و بین 3 تا 5 روز کاری زمان می‌برد که به دست خریداران برسد.