دست دوم زبان

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 21 نتیجه

دست دوم زبان

کتاب دست دوم زبان

یادگیری زبان‌های خارجی

یادگیری زبان یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که هر فردی در زندگی، باید به آن بپردازد. امروزه با رشد تکنولوژی و افزایش دسترسی افراد به نقاط مختلف جهان، درک و فهم زبان‌های دیگر، مخصوصا زبان انگلیسی بسیار چشمگیرتر شده‌است.

کلاس‌های زبان، امروزه یکی از اولین کلاس‌هایی است که هر خانواده‌ای برای رشد و پیشرفت فرزندانش، در آن ثبت نام می‌کند. بطور معمول، کلاس‌ها به دو دسته فشرده و غیرفشرده تقسیم می‌شوند.

هر ترم کلاس‌های زبان بین 3 الی 6 ماه طول می‌کشد که در هر ترم کتاب‌های خاصی باید تهیه شوند. این کتاب‌ها بر اساس مقطع تحصیلی زبان آموزان متفاوت‌اند. بطور معمول هر کدام از این کتاب‌ها شامل یک جلد کتاب درسی زبان و یک جلد کتاب کار می‌باشد.

برخی اوقات نیز کتاب‌های جانبی دیگری به لیست خریدهای زبان آموزان اضافه می‌‌‎شود که مهارت‌های جانبی افراد از قبیل صحبت کردن (speaking)، لغات (vocabulary)، شنیدن (listening) و … را تقویت کند.

تاثیر کتاب زبان در یادگیری

دو عامل بسیار مهم در یادگیری زبان تاثیر دارد:

  1. استاد زبان
  2. کتاب زبان

کتاب زبان، در واقع ابزار ما برای رسید به اهدافی هست که از یادگیری زبان، در سر داریم. با توجه به اینکه هر ترم کتاب‌های متفاوتی نیاز است، بهترین روش برای تهیه و مطالعه این کتاب‌ها خرید کتاب دست دوم زبان می‌باشد که وب سایت نت بوک به راحتی این قابلیت را برای تمام ایرانیان ایجاد کرده‌است.

با استفاده از نت بوک می‌توانید هر کجای ایران که هستید، کتاب دست دوم زبان مدنظرتان را به راحتی و با بهترین قیمت تهیه کنید. با توجه به بالا رفتن قیمت کتاب‌ها، خرید کتاب زبان بصورت دست دوم، می‌تواند یکی از بهترین روش‌های تهیه منابع مطالعاتی برای یادگیری زبان باشد.

مزایای استفاده از نت بوک برای تهیه کتاب دست دوم زبان

امکاناتی که نت بوک برای خرید و فروش کتاب‌های دست دوم زبان فراهم آورده است بسیار کاربردی و جذاب است. از مهم‌ترین مزایای خرید کتاب دست دوم زبان در نت بوک می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. قیمت بسیار مناسب
  2. مشخص بدن وضعیت سلامتی کتاب
  3. تنوع بالا
  4. تهیه راحت و ارزان
  5. هزینه ارسال پایین
  6. تحویل درب منزل در هر نقطه از ایران