دست دوم کمک درسی

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–28 از 549 نتیجه

دست دوم کمک درسی

کتاب دست دوم کمک درسی

هر ساله دانش آموزان کتاب‌های کمک درسی که برای مدرسه خود تهیه کرده بودند را در انباری یا قفسه‌های خود گذاشته و تقریبا دیگر به سراغشان نمی‌روند. دانش آموزان در سال کنکور خود نیز تعداد بسیار زیادی کتاب کمک درسی و تستی خریداری می‌کنند که بعد از اتمام کنکور و ورود  به دانشگاه دیگر به کارشان نمی‌آیند. با فروش این کتاب‌های بلا استفاده هم می‌توانیم آن‌ها را در دسترس دیگران بگذاریم.

بسیاری از افراد برای فروش کتاب‌های دست دوم به خیابان انقلاب مراجعه کرده اما چالش‌هایی برای خرید آن‌ها برایشان پیش می‌آید که از فروختن کتاب های کمک درسی‌شان منصرف شده و در نهایت ترجیح می‌دهند که کتاب‌های درسی خود را در انباری نگه داشته و دیگر نفروشند. برخی از چالش‌های فروش کتاب‌های دست دوم درسی در بازار کتاب به شرح زیر است:

 1. قیمت پیشنهادی خریداران کتاب دست دوم بسیار پایین است.
 2. با وجود سالم بودن کتاب‌ها، از سلامت کتاب‌ها ایراد می‌گیرند.
 3. از طرفی دیگر خرید کتاب‌های دست دوم از فروشندگان مرکز شهر نیز مشکل‌هایی را به همراه دارد.
 4. بسیاری از کتاب‌های درسی دست دوم، ویرایش‌های قدیمی داشته و کاربردی برای ما ندارند.
 5. فروشندگان کتاب دست دوم کمک درسی، قیمت بالایی برای فروش کتاب پیشنهاد می‌دهند؛ به طوری که اختلاف زیادی بین کتاب‌ نو و دست دوم وجود ندارد.

معمولا کتاب‌های دست دوم آنها، تمیز و سالم نیستند، حال این سوال پیش می‌آید که راه حل چیست؟ آیا کتاب های دست دوم درسی خود را در انباری یا قفسه‌هایمان نگه داریم و از فروش آن‌ها منصرف شویم یا به جاهای دیگری برای فروش کتاب‌های درسی دست دوم خود، مراجعه کنیم؟ اگر بخواهیم کتاب‌های درسی دست دوم سالم و قیمت مناسب بخریم، به چه مغازه هایی برویم؟ آیا بستری وجود دارد که با اطمینان بتوانیم کتاب‌های دست دوم سالم بخریم یا کتاب‌های درسی دست دوم خود را با قیمت مناسب بفروشیم؟

نت بوک تلاش می‌کند تا با فراهم کردن بستری برای خرید و فروش کتاب کمک درسی دست دوم، مشکلات و چالش‌های پیشروی این کار را کاهش دهد و تجربه خرید و فروشی آسوده و راحت‌تر را برای کاربران ایجاد کند.

نت بوک پلتفرم خرید و فروش کتاب‌های نو و دست دوم است که به صورت تخصصی در زمینه کتاب‌های دست دوم فعالیت می‌کند. شما می‌توانید در این سایت کتاب‌های دست دوم درسی مورد نظر خود را به راحتی از خانه با چند کلیک تهیه کرده و درب منزل تحویل بگیرید. همچنین شما می‌توانید کتاب‌های درسی خود و حتی کتاب‌هایی که از همین وب سایت خریداری کردید، را در نت بوک برای فروش بگذارید. نت بوک با استفاده از توان اجرایی و منابع در دسترس خود، به خوبی چالش ارسال کتاب‌ها را از فروشندگان به خریداران کتاب حل و شرایط مناسبی را برای کاربران خود فراهم کرده است.

با خرید و فروش در پلتفرم نت بوک، چالش‌های خرید و فروش کتاب‌های دست دوم را کاهش دهید. زیرا نت بوک با تیم پشتیبانی قوی در کمترین زمان ممکن به سوالات شما پاسخ داده و شما را در خرید و فروش کتاب‌های دست دوم‌تان همراهی می کند. از نظر نت بوک، کتاب‌های دست دوم، کثیف و آسیب دیده نیستند و شما برای فروش کتاب‌های دست دوم خود باید از آنها به خوبی مراقبت کرده باشید. قیمت گذاری کتاب‌هایی که در سایت نت بوک آگهی می شوند، برای اساس قیمت پشت جلد و ارزششان با تصمیم گیری فروشندگان خود صورت گرفته است. مرسوله‌های خریداری شده توسط فروشندگان در سریع‌ترین زمان ممکن، از طریق شرکت پست ارسال می‌شود و بین 3 تا 5 روز کاری زمان می‌برد که به دست خریداران برسد.

مزیتهای خرید و فروش کتابهای درسی دست دوم در نت بوک

 • با استفاده کردن از کتاب‌های دست دوم کمک درسی، بخشی از هزینه‌های افراد کاهش می‌یابد و آن‌ها می‌توانند از کتاب‌های بیشتری استفاده کنند.
 • با فرهنگ سازی بیشتر خرید و فروش کتاب‌های دست دوم درسی، از قطع درختان بیشتر، جلوگیری شده و قدم کوچکی برای حفظ محیط زیست برداشته می‌شود.
 • تمایل به فروش کتاب دست دوم کمک درسی سبب می‌شود که کتاب‌های خود را سالم‌تر نگه داریم.
 • راهنمای خرید و فروش کتاب‌های دست دوم در نت بوک توضیح داده شده و در صورت به وجود آمدن ابهام یا مشکلی، پشتیبانی تیم نت بوک، شما را راهنمایی می‌کنند.
 • در نت بوک، کتاب‌های مورد نظر خود را با خیال راحت خریداری می‌کنید زیرا در آن، کتاب‌های آسیب دیده و دارای نقض به فروش نمی‌رسند. همچنین در صورت مغایرت داشتن کتاب‌ها با مشخصات ثبت شده در وبسایت، کتاب‌ها شامل گارانتی نت بوک شده و بازپس گرفته خواهند شد.
 • قیمت کتاب‌های دست دوم کمک درسی  در نت بوک توسط فروشندگان تعیین می‌شوند. همچنین پشتیبانی تیم نت بوک نت بوک برای تعیین قیمت مناسب به فروشندگان کتاب‎های درسی دست دوم مشاوره می‌دهند.
 • کتاب‌های مورد نیاز خود را در نت بوک، با قیمت پایین‌تر و مقرون به صرفه خریداری کنید.