دست دوم دانشگاهی

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–28 از 853 نتیجه

دست دوم دانشگاهی

کتاب دست دوم دانشگاهی

بسیاری از کتاب‌های دانشگاهی، تنها یک ترم به کارمان می‌آیند و پس از به پایان رسیدن امتحانات پایان ترم، دیگر به آن‌ها احتیاجی نداریم. معمولا برایمان امکان‌پذیر نیست که این تعداد کتاب دست دوم دانشگاهی را در کتابخانه نگهداری داریم. از طرفی لازم است که برای ترم‌های جدید، کتاب‌های دیگری تهیه کنیم.

در سال‌های اخیر هزینه استفاده از کتاب‌های نو، افزایش چشمگیری یافته است؛ اگر بتوانیم کتاب دست دوم دانشگاهی سالم و تمیزی پیدا کنیم، با توجه به اینکه عموما یک ترم تحصیلی به آن، احتیاج داریم؛ می‌توانیم در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنیم. اما معمولا مشکلاتی برای خرید و فروش کتاب دست دوم دانشگاهی وجود دارد:

  1. کتاب دست دوم دانشگاهی به قیمت بسیار پایینی خریداری می‌شود؛ به طوریکه بعضی افراد ترجیح می‌دهند از فروش آن صرفنظر کنند و کتاب‌هایشان را در قفسه کتابخانه یا انباری نگه دارند.
  2. معمولا کتاب دست دوم دانشگاهی سالم نیست؛ به چاپ بسیار قدیمی‌تری تعلق دارد و قیمت فروش آن، بسیار بالاست؛ به همین خاطر برخی با اینکه تصمیم به خرید کتاب دست دوم دانشگاهی دارند پس از مشاهده قیمت این کتاب‌ها توسط فروشندگان کتاب دست دوم، از خرید چنین کتاب‌هایی منصرف می‌شوند.

 

اگر دنبال بستری برای خرید و فروش کتاب دست دوم دانشگاهی سالم هستید تا کارتان راحت‌تر شود و بتوانید با قیمتی معقول کتاب‌های قدیمی‌تان را بفروشید و کتاب دست دوم دانشگاهی مورد نیازتان را  با قیمتی مناسب تهیه کنید؛ نت بوک می‌تواند به شما کمک کند.

 

برخی مزایای استفاده از کتاب دست دوم دانشگاهی در نت بوک:

خرید و فروش کتاب دست دوم دانشگاهی برای ما مزایایی به همراه دارد که تلاش می‌کنیم به تعدادی از آن‌ها اشاره داشته باشیم:

  1. خرید کتاب دست دوم دانشگاهی، هزینه‌های ما را کاهش می‌دهد.
  2. به طور کلی استفاده از کتاب دست دوم، به محیط زیست آسیب کمتری می‌رساند و درخت‌های کمتری قطع می‌شوند.
  3. باعث می‌شود تا کتاب‌هایمان را سالم و تمیزتر نگه‌داریم.
  4. با درامد به دست‌آمده از فروش کتاب دست دوم دانشگاهی می‌توانیم بخشی از کتاب‌های مورد نیاز ترم جدید تحصیلی‌مان را تهیه کنیم.
  5. در نت بوک راهنمای خرید و فروش کتاب دست دوم توضیح داده شده است.
  6. در نت بوک کتاب‌های اسیب‌دیده و دارای نقص، خرید و فروش نمی‌شوند و مشخصات کتاب به طور دقیق ثبت شده  و در صورت مغایرت مشخصات ذکر شده، کتاب بازپس گرفته خواهد شد.
  7. قیمت کتاب‌های دست دوم دانشگاهی توسط فروشندگان تعیین می‌شود و علاوه بر آن، پشتیبانان ما برای تعیین قیمت منصفانه به فروشندگان مشاوره می‌دهند.