دست دوم دانشگاهی

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–28 از 1278 نتیجه

دست دوم دانشگاهی

کتاب دست دوم دانشگاهی

آیا به این توجه کرده‌اید، کتاب غیر مرجعی دانشگاهی که قبلا خوانده، نکات دلخواه و مورد نیاز خود را از آن برداشته و در جایی یادداشت کرده‌اید، احتمال خیلی پایینی وجود دارد که دوباره به آن مراجعه کنید! پس این کتاب‌ها را برای فروش بگذارید تا دیگران نیز از آنها استفاده کنند. پیشنهاد ما خرید کتاب دست دوم دانشگاهی است.

بسیاری از کتاب‌های دانشگاهی، تنها یک ترم به کارمان می‌آیند و پس از پایان ترم، دیگر به آن‌ها احتیاجی نداریم. معمولا برایمان امکان‌پذیر نیست که این تعداد کتاب دست دوم دانشگاهی را در کتابخانه نگهداری کنیم. از طرفی لازم است که برای ترم‌های جدید، کتاب‌های دیگری تهیه کنیم.

امروزه باید برای خرید کتاب نو دانشگاهی هزینه‌ی زیادی را صرف کرد. این یک موضوع واضح و طبیعی است که در دوره‌هایی از زندگی مثلا دوران دانشجویی با محدودیت مالی مواجه‌ شویم. با توجه به در نظر گرفتن  قیمت مناسب و مقرون به صرفه کتاب‌های دست دوم، خرید آن‌ها کار منطقی و هوشمندانه‌ای است.

اگر بتوانیم کتاب دست دوم دانشگاهی سالم و تمیزی پیدا و با توجه به اینکه عموما یک ترم تحصیلی به آن احتیاج داریم؛ می‌توانیم در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنیم. اما معمولا مشکلاتی برای خرید و فروش کتاب دست دوم دانشگاهی وجود دارد

اصولا کتاب دست دوم دانشگاهی به قیمت بسیار پایینی خریداری می‌شود؛ به طوری‌که بعضی افراد ترجیح می‌دهند از فروش آن صرف نظر کنند و کتاب‌هایشان را در قفسه کتابخانه یا انباری نگه دارند. اگر دنبال بستری برای خرید و فروش کتاب دست دوم دانشگاهی سالم هستید تا کارتان راحت‌تر شود و بتوانید با قیمتی معقول کتاب‌های قدیمی‌تان را بفروشید و کتاب دست دوم دانشگاهی مورد نیازتان را  با قیمتی مناسب تهیه کنید؛ نت بوک می‌تواند به شما کمک کند.

مزایا خرید و فروش کتابهای دانشگاهی دست دوم در نت بوک

 1. وقتی کتاب‌های خود را خوانده‌ و دیگر استفاده‌ای از آنها ندارید، با به فروش گذاشتن کتاب‌ها بخشی از سرمایه مالی راکد شما، باز می‌گردد و هم بستری برای کسی که تمایل به خرید آن کتاب‌ها با قیمت پایین‌تر دارد، ایجاد کنید.
 2. با فروش کتاب‌های دانشگاهی که دیگر به آن احتیاج ندارید، هزینه بخشی از کتاب‌های مورد نیاز ترم‌های بعدتان را فراهم سازید.
 3. از کتاب‌های خود، بیشتر مراقبت می‌کنید تا بتوانید بعد از اینکه دیگر به آنها احتیاج نداشتید، آنها را برای فروش بگذارید.
 4. راهنمای فروش در سایت نت بوک توضیح داده شده است.
 5. امکان استفاده این کتاب‌ها برای کسانی که در خریدن کتاب‌های دانشگاهی خود، محدودیت مالی دارند، فراهم می‌شود.
 6. امروزه بسیاری از افراد در خانه‌های خود به علت محدودیت فضای خالی آن‌ها، کتاب‌هایی که به سراغشان نمی‌روند را می‎‌توانند با منطقی‌ترین راه یعنی فروش، در دسترس دیگر افراد بگذارند. با این کار فضای کتابخانه خود را برای کتاب‌های دیگر باز می‌کنند.
 7. کتاب‌های مورد نیاز خود را مقرون به صرفه و با قیمت پایین‌تر خریداری کنید.
 8. شما با در دسترس گذاشتن کتاب‌های خوانده شده خود برای دیگران، از خریدن کتاب نو و قطع دوباره درخت برای تهیه کتاب جلوگیری می‌کنید.
 9. راهنمای خرید در وب سایت توضیح داده شده است.
 10. قیمت کتاب‌های دست دوم دانشگاهی توسط فروشندگان تعیین می‌شود و علاوه بر آن، پشتیبانی ما برای تعیین قیمت منصفانه به فروشندگان مشاوره می‌دهند.
 11. در نت بوک کتاب‌های آسیب‌دیده و دارای نقص، خرید و فروش نمی‌شوند و مشخصات کتاب به طور دقیق ثبت شده و در صورت مغایرت مشخصات ذکر شده، کتاب باز پس داده خواهد شد.
 12. پشتیبانی قوی تیم نت بوک برای پیگیری وضعیت کتاب مورد نظر شما وجود دارد که از اول تا آخر فرایند خرید و فروش کتاب‌های شما همراه شما است.

نت بوک پلتفرم خرید و فروش کتاب‌های نو و دست دوم است که به صورت تخصصی در زمینه کتاب‌های دست دوم دانشگاهی فعالیت دارد.  شما می‌توانید در این سایت کتاب‌های دست دوم دانشگاهی مورد نظر خود را خریداری کنید. همچنین شما می‌توانید کتاب‌های دانشگاهی خود و حتی کتاب‌هایی که از همین وب سایت خریداری کردید، را در نت بوک برای فروش بگذارید. نت بوک با استفاده از توان اجرایی و منابع در دسترس خود، به خوبی چالش ارسال کتاب‌ها را از فروشندگان به خریداران کتاب حل و شرایط مناسبی را برای کاربران خود فراهم کرده است.

تیم نت بوک در آذر سال 1398 با ایجاد بستری گسترده و امن برای خرید و فروش کتاب‌های دانشگاهی در شهر قم شروع به کار کرد. این تیم بعد از ورود کرونا بدون ترس و تردیدی، فعالیت خود را با قدرت بیشتری ادامه داده و با هدف گسترش خدمات رسانی به هموطنان خود به همراه زیرساختی گسترده تر به وسعت کشور در زمینه کتاب های کمک درسی نو، وارد شد. در حال حاضر، نت بوک میزبان صدها فروشنده کتاب دانشگاهی دست دوم با بیش از پنج هزار کتاب در رشته‌های

 •  فنی مهندسی
 • علوم پزشکی
 • علوم انسانی
 • علوم پایه
 • برق
 • مکانیک
 • عمران
 • صنایع
 • معماری
 • مواد
 • شیمی
 • شهرسازی
 • زمین شناسی
 • معدن
 • نساجی
 • عمومی

است.

شما می‌توانید کتاب‌های دانشگاهی که می‌خواهید را به راحتی از خانه فقط  با چند کلیک تهیه کنید و درب منزل تحویل بگیرید. مزیت دیگر نت بوک، پشتیبانی قوی آن است که در کمترین زمان ممکن به سوالات شما جواب می‌دهد و برای خرید و فروش کتاب، از اول تا پایان کار همراه شما خواهد بود. از نظر نت بوک، کتاب‌های دست دوم، کثیف و آسیب دیده نیستند و شما برای فروش کتاب‌های دست دوم خود باید از آنها به خوبی مراقبت کرده باشید. تضمین کیفیت محصولات از دیگر دلایلی است که شما می‌توانید با خیال آسوده خرید کنید و از سلامت کتاب مورد نظرتان مطمئن باشید. قیمت گذاری کتاب‌هایی که در سایت نت بوک آگهی می شوند، برای اساس قیمت پشت جلد آنها و ارزششان با صلاح و تصمیم گیری فروشندگان خود صورت می پذیرد.

کتاب‌های درخواستی شما در سریع‌ترین زمان ممکن، توسط شرکت پست در روزهای کاری ارسال می‌شود. ارسال کتاب توسط شرکت پست برای رساندن کتاب به دست شما، بین 3 الی 5 روز کاری زمان لازم دارد.