سوالات متداول

برای مشاهده پاسخ‌ها، روی سوال‌ مدنظرتان کلیک کنید.

نت بوک پلتفرم خرید و فروش کتاب‌های دست دوم است که به شما کمک می‌کند کتاب‌های مورد نظرتان را به راحتی و با اطمینان تهیه کنید.

همچنین به افرادی که می‌خواهند کتاب‌هایشان را به فروش برسانند کمک می‌کند تا برای آنها آگهی فروش ثبت کنند و در معرض دید خریداران سراسر کشور بگذارند.

روزانه خریداران بسیاری از وب سایت نت بوک بازدید می‌کنند و کتاب‌های مدنظرشان را تهیه می‌کنند. وظیفه‌ی ما فراهم کردن بستری است که برای خریداران  فروشندگان شفافیت، امنیت و اطمینان را به ارمغان آورد.

نت بوک بصورت کاملا متمرکز در زمینه‌ی کتاب فعالیت می‌کند که با استفاده از منابع و توان اجرایی خود توانسته به خوبی چالش ارسال کتاب‌ها از فروشنده به خریداران را حل کند و دغدغه‌ی بسته بندی و نحوه‌ی ارسال را برای کاربرانش از بین ببرد.

فعالیت در نت بوک (نظیر خرید و فروش) کاملا رایگان و آزادانه انجام می‌شود و هیچ گونه محدودیتی ندارد.

با وجود اینکه نت بوک برای آگهی‌های فروش کتابی که در این پلتفرم ثبت می‌شوند تبلیغات می‌کند، اما با این وجود، فروش کتاب‌ در نت بوک کاملا رایگان و بدون محدودیت انجام می‌شود. صرفا پس از فروش کتاب‌ها مبلغ اندکی را جهت سرویس‌های ارائه شده، بعنوان کمیسیون از فروشندگان دریافت می‌کند.

بدون هیچ گونه محدودیتی، کتاب‌ها با هر موضوعی که باشند می‌توانند در نت بوک آگهی شوند و به فروش برسند.

تا به حال کتاب‌های گوناگونی از کمک درسی، دانشگاهی، رمان، مذهبی و … در نت بوک آگهی شده و به فروش رسیده‌اند.

هر فردی می‌تواند بصورت مستقل کتاب‌هایی که در اختیار دارد را برای فروش آگهی کند. همچنین مغازه‌داران و انتشارات نیز می‌توانند با پر کردن فرمی که در صفحه زیر قرار دارد به فروش کتاب در نت بوک بپردازند:

برای شروع فروش کتاب در نت بوک، روی این لینک کلیک کنید

بسیار مهم است که از کتاب‌هایتان به خوبی مراقبت کرده باشید و آسیب ندیده باشند. از نظر نت بوک، کتاب دست دوم کتابی کثیف و آسیب دیده نیست!

کتاب دست دوم مثل هر محصول دیگری (مانند تلفن همراه) به کتابی گفته می‌شود که توسط شخص دیگری قبلا خریداری و مطالعه شده است. کتابی که آسیب دیده باشد و یا غیرقابل استفاده باشد، مناسب فروش نیست؛ بلکه باید بازیافت شود.

خرید کتاب دست دوم بسیار به صرفه و کاربردی است. کتاب‌های بسیاری وجود دارند که بعلت چاپ قدیمی آنها با قیمت‌های بسیار پایینی به فروش می‌رسند. عمده‌ی این کتاب‌ها کاربردی و معروف هستند و هنوز هم قابل استفاده‌اند اما اگر مایل به تهیه نسخه‌ی دست اول (نو) این کتاب‌ها باشید باید مبلغ بسیار متفاوتی را برای تهیه این کتاب‌ها پرداخت کنید.

قیمت‌گذاری کتاب‌ها بر اساس قیمت پشت جلد آنها صورت می‌گیرد.

فروشندگان موظف هستند، زمان ثبت آگهی قیمت پشت جلد کتاب‌هایشان را وارد نمایند و قیمت فروش آن کتاب را بر حسب میزان ارزش آن کتاب و همینطور قیمت پشت جلد با صلاح دید و تصمیم‌گیری خودشان وارد کنند.

واضح است که برخی از کتاب‌ها بعلت چاپ قدیمی آنها دارای قیمت بسیار خاصی هستند که در برابر قیمت چاپ جدید آنها ناچیز محسوب می‌شود. در این مواقع، قیمت‌گذاری کتاب بر اساس میزان ارزش آن، محاسبه می‌گردد.

اسم کتاب را در قسمت جستجوی سایت وارد کنید، وب سایت بطور خودکار جستجو را شروع می‌کند. اگر برای کتاب مدنظرتان فروشنده‌ای وجود داشته باشد، آن را برای شما نمایش می‌دهد.

با توجه به اینکه روزانه حجم زیادی از آگهی‌های فروش در وب سایت نت بوک ثبت می‌شود، امکان دارد برای کتاب مدنظرتان فروشنده‌ای موجود باشد که آگهیش به مرحله انتشار نرسیده باشد. به همین خاطر پیشنهاد ما این است که حتما موجودی کتاب‌ها را از طریق چت آنلاین سایت و یا واتس اپ با تیم همراهی مشتریان نت بوک چک کنید.

اگر کتابی در وب سایت وجود دارد اما ناموجود شده است، بدین معناست که به فروش رفته است؛ اما ممکن است فروشنده‌ای برای فروش آن کتاب در نت بوک آگهی گذاشته باشد که هنوز به مرحله تایید نرسیده باشد.  در اینصورت بهتر است با پشتیبانی نت بوک از طریق واتس اپ و یا چت آنلاین ارتباط برقرار کنید.

نت بوک پلتفرم خرید و فروش کتاب های دست دوم است. این بدین معناست که ارسال کتاب‌ها مستقیما توسط نت بوک انجام نمی‌شود.

پس از آنکه کتاب مدنظرتان را از طریق وب سایت خریداری نمودید، تیم همراهی مشتریان نت بوک با فروشنده آن ارتباط برقرار می‌کند و برای ارسال آن هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهد.

کتاب‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن توسط شرکت پست ارسال می‌شود. توجه داشته باشید که شرکت‌های پستی ارسال را در روزهای کاری انجام می‌دهند. به این معنا که روزهای تعطیل (مانند جمعه‌ها) هیچ مرسوله‌ای را شرکت پست ارسال نمی‌کند.

برای پیگیری سفارش‌هایتان می‌توانید وارد کانال تلگرامی نت بوک شده و کدهای رهگیری مرسولات را بررسی نمایید.

روزانه، کدهای رهگیری کتاب‌ها که توسط فروشندگان برای ما ارسال می‌شود در کانال تلگرامی نت بوک بارگذاری می‌گردد.

دنبال کردن نت بوک در شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام می‌تواند کمک بسیاری به شما در تجربه خرید و فروش بهتر، کند.

کانال تلگرامی نت بوک: https://t.me/netbook_plus

صفحه اینستاگرام نت بوک: netbook_plus

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...

کتابی که دنبالشی رو پیدا نکردی؟